Wyobraź sobie aromatyczny relaks i kojące odprężenie

with Brak komentarzy

Magia masażu – kto spróbował, ten wie, że jest nie do przecenienia.

Sprzątanie, zakupy, przygotowania do świąt. Stres, pośpiech. Każdego dnia wstajesz czując, jak Twoje ciało napina się i przygotowuje do sprostania kolejnym wyzwaniom.

Podaruj mu odrobinę luksusu. Podaruj mu odprężenie, elastyczność, łagodność. Podaruj mu masaż (doświadczony, troskliwy masażysta to gwarancja satysfakcji).

Salon masażu Dominikana.

DSC_0090
Pogodna osobowość Jacka Darmonia sprawia, że masaż jest przyjemnością dla ciała i ducha klientki

Weszłam tam po długim okresie walki ze sobą. Trudno mi było oswoić się ze świadomością, że moje ciało mam oddać w ręce masażysty. Zwłaszcza, że masażysta był mi znany z przeszłości – przez chwilę pracowaliśmy razem. Jednak otwarta osobowość Jacka, jego życzliwość i takt pomogły pokonać opór psychiki. Skuteczną motywacją były też łańcuszki klientek, promieniejących odprężeniem po zakończonym zabiegu.

Zdecydowałam się, kiedy moje ciało po raz kolejny bólem i ograniczeniem ruchomości postanowiło dać mi do zrozumienia, że za dużo od niego wymagam. Sprawne ruchy silnych dłoni masażysty sprawiły, że ulga była natychmiastowa. Następnego dnia zapomniałam, że coś mi dolegało :-).

Każda wizyta jest relaksem i przyjemnością. Odpręża i leczy. Usprawnia ciało nadwyrężone zbyt dużym wysiłkiem. Każdy masaż – a rodzajów masażu jest wiele – również odchudza. Pobudzając krążenie krwi uruchamia w naszym organizmie procesy redukujące komórki tłuszczowe.

Rodzaj zabiegu dobierany jest  do potrzeb i oczekiwań klientki na podstawie krótkiego wywiadu. Masaże można łączyć – ich cena jest wówczas regulowana.

masaz_kamienie

 

Po okresie przygotowań do świąt zdecydowanie przyda się nam masaż relaksacyjny. Polecam gorąco zwłaszcza wersję wykonywaną rozgrzanymi, gładkimi kamieniami. Kojący masaż, uzupełniany aromatycznymi olejkami (np. jaśminowym) lub rozgrzanym masłem czekoladowym,  sprawi, że nabierzemy sił i optymizmu, a do wigilijnego stołu usiądziemy z poczuciem, że zrobiłyśmy sobie piękny prezent :-).

 

Iwona

0 Responses

 1. Iwona
  | Odpowiedz

  Spróbuję i ja 😀 pozdrawiam

  • kobiecetresci
   | Odpowiedz

   Polecam! Pomoże nabrać energii i optymizmu u progu Nowego Roku :-). Pozdrawiam serdecznie!

Leave a Reply